RACE ON PISTE

Nový rychlý poloměr zatáčení - méně agresivní špice lépe vyvažuje potřebnou sílu k zatočení

Úzká šíře pod patou - rychlejší přechod z hrany na hranu, rychlejší iniciace zatočení

Optimalizovaná proporce poloměru špičky a patky lyže - harmonický pocit při nástupu do oblouku

Lehce delší délka - vzrůstá rychlost, stabilita a skluz

Energy 2 Titanium race bridge construction

 Technologie World cup s celodřevěným jádrem s dvěma pláty kovu od hrany po hranu. Carbon race bridge technologie ve špičce a v patce zvyšuje torzní tvrdost, přenos síly mezi špiccí a patou a zajišťuje bezkonkurenční stabilitu. Phenolove boční hrany poskytují vylepšenou přesnější přilnavost.Carbon GR400 dělá celou konstrukci lehčí.

 

 GT serie

 

 GT serie přináší nový level vyššího výkonu a lehké všestrannosti do segmentu Allmountain. Stvořeno pro milovníky upravených sjezdovek, kde tyto lyže nabízejí maximální výkon a přilnavost se schopností přejet přes všechny překážky bez námahy. Od časného rána, kdy na sjezdovkách je manšestr až po odpoledne poskytuje serie GT plynulou a stabilní jízdu, kdekoliv a kdykoliv se rozhodnete lyžovat.

TPU vrchní foli - Titanový Torsion bridge - prepreg (Ca) - topolobukové dřevěné jádro - prepreg (Ca) -Titanový Torsion bridge - sintrovaná grafitová skluznice

 

Sentra

 U dámské modelové řady Sentra se hlavně myslelo na to , pro koho je určena. Používají se odlehčené materiály, které ale nesnižují výkon, stabilitu ani požitek z jízdy. V dřevěném jádře je použita balsa, která naprosto splňuje výše uvedené vlastnosti. Propojuje sílu a stabilitu závodních lyží s technologií Balsa core s hravým pojetím jizdy, kdy po celý den můžete řezat oblouky bez námahy. Vydejte se cestou Sentra pro více pohody a zábavy. Ambasadorkou modelové řady Sentra je bývalá velmi úspěšná lyžařka Deborah Compagnoni ( https://www.nordica.com/ceska-republika/ambassadors/deborah-compagnoni ).

 

NAVIGATOR a ASTRAL

 

 

 Polyamidová folie - Titanový hex bridge(0,4mm) - Prepreg - Bukovo topolové dřevo - Prepreg - grafitová skluznice

Ať už se jedná o bezychybné zatáčení nebo  variabilní podmínky, Navigator a Astral ukazují pravý potenciál hor. Inspirováno oceňovanou řadou Enforcer nabízí dokonalou všestranost v designu pro lyžování v jakývkoliv podmínkách. Konstrukce Hex bridge, která spojuje celedřevěné jádro s kovovou matricí poskytuje potřebnou sílu a stabilitu bez ohledu na terén a podmínky. Tradiční zakřivení pod nohama pomáhá řezat ostré oblouky a zvyšuje držení na hraně, zatímco zvednutá špička lépe proplouvá měkkým sněhem. Při hledání zábavy na horách Vám Astral a Navigator ukazuje cestu.

ENFORCER


Polyamidová vrchní folie - Carbon Prepreg "LW" - Titan 0,4mm - Topolobukový Balsa I core - Titan 0,4mm - Carbon Prepreg "LW" - Grafitová skluznice

Řada Enforcer je nejrozšířenější a nejvyspělejší modelová řada, kterou jsme kdy vyrobili. Doma je tam, kde je dostatek sněhu a jeho hravé proplouvání prašanem je dokonalým zážitkem. Díky celodřevěnému jádru, které zasazené mezi dva titanové pláty, poskytuje mimořádnou stabilitu a výkon a zároveň nabízí plynulou a hravou jízdu. Není proto divu, že Enforcer posbíral již mnoho ocenění a získal celou řadu obdivovatelů. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Počítadlo návštěv